İzmir Araç Kaplama

İzmir Araç Kaplama

İzmir Araç Kaplama Reklamları

İzmir araç kaplama yapan firmalar‘mı arıyorsunuz. Kaplama örneklerini sitemiz aracılığı ile görebilirsiniz. Uzman kadro ve deneyimli aplikasyon ekibimiz ile araçlarınızı kaplıyoruz. Ayrıca hizmet sonrası garanti desteğimiz ile reklam kaplama yaptığımız araçlarınızda ileride olabilecek tabela reklam şirketimiz kaynaklı problemlerde revizeler yapabilmekteyiz. Bildiğiniz üzere artık bir çok işletme sahibi araç üstü reklam kaplama hizmetine başvurmaktalar. Nedeni ise çok basit. İzmir araç giydirme reklamları işletmelerinizin bedava tanıtımını yapabileceğiniz en iyi reklam alanıdır. Gittiğiniz her semtte her ilçede hatta ülkede insanlar aracınızın üzerindeki reklamlara bakarak firmanızı tanıyabilecek ve ürünleriniz hakkında bilgi sahibi olabileceklerdir. İzmir araç kaplama yapan firmaları arasında kreatif araç reklam tasarımları yapan ve en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaya özellik ile gayret eden reklam şirketiyiz. İzmir tabela sektörünün ismi duyulmayan yeni lider reklam firması olan ve cazip fiyat avantajları sunan şirketimiz vasıtası ile alacağınız her tabela, totem, araç giydirme yada fuar standı hizmeti işletmemiz hizmet sonrası garanti kapsamı altındadır.

İzmir Araç Kaplama Reklamları

İzmir araç kaplama reklamları konusunda yardım alabileceğiniz bir İzmir tabela firması arıyor iseniz tam yerindesiniz..Referanslarımızı inceleyerek buna sizlerde karar verebilirsiniz. Araç giydirme fiyatları; genellik ile tabela reklam firmamıza yoğun olarak sorulmakta. Araç kaplama fiyatları hakkında telefon üzerinden yada takriben bir fiyat vermek çok yanlıştır. Reklam şirketimiz araç üstü reklam fiyatları olarak metrekare bazlı bir uygulama kullanmaktadır. Yani aracınızın toplam metrekaresi üzerinden ve kullanılacak dijital baskı reklam folyosu üzerinden genel bir fiyat verilmektedir. İzmir araç kaplama fiyatları’nı tam detaylı bir şekilde öğrenmek isterseniz lütfen İzmir reklam şirketimiz ile doğrudan iletişime geçiniz. Buna ilaveten lokal yada tam reklam kaplaması yada sadece logo reklam kaplaması gibi özellikleri’de belirtiniz. Lokal olarak araç giydirme hizmeti alabileceğiniz gibi aracınızı tamamen yani bir diğer adı ile araç renk değişimi yaptırabilirsiniz. Araç giydirme işlemlerinizi lokal yada tam reklam kaplama fark etmeksizin ruhsatınıza işletmeniz gerekmektedir. Ufak bir miktar ruhsat bedeli ödeyerek ruhsat işlemenizi herhangi bir trafik bürosunda yaptırabilirsiniz.

Araç Giydirme Reklam Malzemeleri.

Araç giydirme yapılırken 2 farklı reklam folyo malzemesi kullanılmaktadır. Aslında 3’tür fakat dijital baskı reklam giydirme malzemeleri bazında 2 türdür. İlk araç kaplama malzememiz sizlerinde bildiği üzere normal baskı folyosu’dur. Bu folyo malzeme aslında araç giydirme uygulamaları için uygun olmayan bir malzemedir. Çünkü normal baskı folyoları zamanla deforme olmaktalar ve araç kaplama uygulaması zarar görmektedir. Bir diğer kaplama malzememiz ise cast reklam folyosudur. Araç üstü reklam kaplama işlemlerinde kullanılması gereken reklam folyosu olan cast folyo ile kaplanan araçlar diğer normal folyo ile kaplanan araçlara göre daha uzun sürelidir. Yani çalıştığınız İzmir tabela firması ‘ndan araç giydirme hizmetinizi alırken özellik ile cast reklam folyosu kullanmasını isteyiniz. Tabi cast reklam folysu diğer malzeme türüne göre bir miktar fiyat farkı yaratmakta. İzmir araç kaplama hizmeti veren reklam şirketleri arayarak vaktinizi boşa harcamadan işletmemiz ile iletişim kurarak hem araç giydirme fiyatları hemde malzemeleri konusunda daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz. İzmir tabela üretimleri ve reklam uygulamaları konusunda uygun fiyatlar üreten lider işletmeyiz.

Araç Kaplama

Araç Üstü Reklam

Araç Kaplama

Araç Üstü Reklam

Araç Kaplama

Araç Üstü Reklam Uygulama

Araç Kaplama

Araç Üstü Reklam Uygulama